O nas

Nasz zespół

Na co dzień dbamy o naszych klientów poprzez zespół specjalistów w swojej dziedzinie. Oprócz dużej liczby pracowników inwentaryzacyjnych i menedżerów ds. inwentaryzacji dysponujemy również doświadczonymi menedżerami projektów oraz rozbudowanym działem IT złożonym z analityków, programistów, testerów i administratorów. Dzięki temu wsparciu możemy szybko reagować nawet na najbardziej zaawansowane żądania klientów.

Grupa DANTEM

Grupa DANTEM powstała w 2000 roku i jest obecnie największym dostawcą usług inwentaryzacyjnych w Europie Środkowej. Poprzez swoje oddziały w Polsce, w Czechach, na Słowacji, na Węgrzech i w Chorwacji świadczy usługi w większości krajów Europy. W wielu krajach marka DANTEM była pionierem outsourcingu inwentaryzacji.

Przez ponad 20 lat działalności udało nam się zbudować unikalne know-how w obszarze inwentaryzacji towarów i zapasów magazynowych, inwentaryzacji majątku za pomocą kodów kreskowych oraz wyspecjalizowanych usług dla handlu detalicznego.

Klientami grupy DANTEM są znaczące firmy lokalne i międzynarodowe, w szczególności sieci handlowe, instytucje finansowe, hotele, firmy logistyczne, firmy IT i inne.

Filozofią grupy DANTEM jest dostarczanie klientom wysokiej jakości usług w oparciu o dokładne zrozumienie potrzeb, w celu ustanowienia długoterminowych oraz partnerskich relacji biznesowych.