Koordynator Regionalny

Grupa DANTEM jest jednym z największych dostawców usług inwentaryzacyjnych w Europie Środkowej. Swoje usługi świadczymy między innymi w Polsce, Czechach, Chorwacji, Słowacji i na Węgrzech. Możesz dołączyć do naszego międzynarodowego zespołu i aktywnie uczestniczyć w rozwoju firmy na terenie Polski.

Opis stanowiska:

  • Budowanie i zarządzanie podległym zespołem na wyznaczonym terenie i przy wyznaczonych projektach inwentaryzacyjnych.
  • Układanie grafików dla podległego zespołu.
  • Realizacja inwentaryzacji o trudniejszym stopniu (sklepy wielkopowierzchniowe, inwentaryzacje o bardziej złożonym procesie).
  • Współudział w opracowaniu procesów inwentaryzacyjnych, know-how, metodologie.
  • Zarządzanie sprzętem (hardware) na podległym regionie.
  • Współpraca z działem zatrudnienia celem utrzymania stabilności zespołu, skutecznego obniżania rotacji oraz budowania pozytywnej atmosfery.
  • Przeprowadzanie ustaleń przed inwentaryzacyjnych (kontakt z klientem).
  • Bieżąca obsługa klientów zgodnie z przyjętymi standardami.
  • Realizacja założeń KPI.

Oczekiwania:

  • Mile widziane osoby z doświadczeniem w branży inwentaryzacyjnej lub doświadczenie w pracy z sieciami handlowymi.
  • Umiejętność efektywnej pracy w trybie nocnym.
  • Kandydat powinien charakteryzować się kompetencjami związanymi z pracą pod presją czasu.
  • Otwartość na pracę zespołową, kompetencje lidera zespołu.
  • Otwartość na kontakt z przedstawicielami klienta.
  • Charyzma i kreatywność w zarządzaniu ludźmi.
  • Świetna organizacja pracy.
  • Proaktywne nastawienia na potrzeby klienta i umiejętność rozwiązywania problemów
  • Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
  • Stałe wynagrodzenie oraz program motywacyjny.
  • Duża elastyczność godzin. Wsparcie przełożonego oraz działu zatrudnienia w budowaniu zespołu oraz budowaniu relacji w zespole.
  • Cykliczne spotkania operacyjne.
  • Samochód służbowy
  • Stałe wsparcie help desk w trakcie wykonywania zleceń inwentaryzacyjnych.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).

Jesteś zainteresowny/a? Skontaktuj się z nami wypełniając poniższy formularz kontaktowy lub dzwoniąc pod numer: 12 307 04 66 wew. 2