close

Wyposażenie do inwentaryzacji - małe i średnie zakłady

article-image

Małym i średnim zakładom oraz instytucjom (do 30 000 pozycji środków) oferujemy proste, ale sprawdzone w praktyce przez nasz personel oprogramowanie i sprzęt przeznaczone do inwentaryzacji środków trwałych. Za pomocą takiego samego wyposażenia nasze zespoły przeprowadzają z sukcesem tysiące inwentaryzacji towaru i środków trwałych rocznie. 

Przebieg inwentaryzacji z wykorzystaniem systemu dantem.FAST (Fixed ASset Tarcking):

  1. Import danych dotyczących środków trwałych z ewidencji księgowej lub operacyjnej do aplikacji inwentaryzacyjnej i przeniesienie ich do terminali mobilnych.
  2. Fizyczna inwentaryzacja środków trwałych poprzez wczytywanie umieszczonych na nich kodów kreskowych. Oprogramowanie w terminalach umożliwia ciągłe wyszukiwanie środków.
  3. Nieprzerwany eksport danych do aplikacji zainstalowanej w komputerze, gdzie są przetwarzane, co umożliwia bieżące śledzenie postępów inwentaryzacji, przesunięć środków czy też identyfikację środków nieodnalezionych itp.
  4. Ręczna lub automatyczna aktualizacja rejestrów księgowych lub operacyjnych środków trwałych w oparciu o wyniki inwentaryzacji oraz wydruk  wykazów inwentaryzacyjnych.

W ramach rozwiązania oferujemy:

  • Terminale przenośne (czytniki kodów) z zainstalowanym oprogramowaniem umożliwiające efektywne prowadzenie inwentaryzacji w terenie, pobieranie danych standardowych i dodatkowych (np. numer seryjny, stan środka).
  • Aplikację komputerową do ciągłego przetwarzania danych importowanych z terminali przenośnych i oceny przebiegu inwentaryzacji (listy odnalezionych lub nieodnalezionych środków, filtrowanie według różnych kryteriów, wydruk raportów itp.).
  • Drukarkę kodów kreskowych z oprogramowaniem umożliwiającym prosty i szybki druk etykiet z kodami kreskowymi z użyciem programu Excel lub innego systemu informatycznego używanego przez Klienta.

Skontaktuj się z nami

Zainteresowały Cię nasze usługi? Wypełnij poniższy formularz – przygotujemy dla Ciebie ofertę wstępną dopasowaną do potrzeb Twojej firmy lub skontaktujemy się w celu doprecyzowania szczegółów.
Inventrizační služby ve většině zemí Evropy
1
Imię i nazwisko:
*

2
Firma / Instytucja:

3
E-mail: *

4

Wiadomość:


5
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych:
    Ano Áno Tak Igen Yes Ja Ne Nie Nie Nem No Nein
*

Podaj: (kod kontrolny) icon
*

Wyślij

DANTEM. Kompleksowe usługi inwentaryzacyjne i doradztwo.


Ta strona wykorzystywane w celu świadczenia usług i analizy ruchu ciasteczek. Potwierdzenie korzystania zgodę. W porządku Dalsze informacje