close

Mobilne pozyskiwanie danych

article-image

Oferujemy dostosowane do indywidualnych potrzeb Klienta rozwiązania do efektywnego pozyskiwania danych w terenie przy użyciu terminali przenośnych, PDA, tabletów, PC lub telefonów komórkowych rożnych producentów (Motorola/Symbol, Honeywell, Unitech, Intermec, Apple, Samsung itp.). 

Rodzaje danych, które można pozyskiwać dzięki naszym rozwiązaniom to m.in.:

  • kody kreskowe, kody 2D, etykiety RFID
  • zdjęcia i filmy wideo
  • dane o położeniu (GPS)
  • wszelkie dane tekstowe i numeryczne włącznie z zaawansowaną walidacją, wyszukiwaniem w bazach danych itp.

Oferowane przez nas urządzenia mogą pracować w trybie online lub offline, eksportować dane do lokalnego komputera lub na serwer i wzajemnie się synchronizować. 

Mimo że nasze rozwiązania powstają zazwyczaj na zamówienie, zgodnie z indywidualnymi wytycznymi, dzięki setkom zrealizowanych projektów i wieloletniemu doświadczeniu czas potrzebny na stworzenie systemu, jego testy oraz dostarczenie do Klienta skrócony jest do minimum.

Skontaktuj się z nami

Zainteresowały Cię nasze usługi? Wypełnij poniższy formularz – przygotujemy dla Ciebie ofertę wstępną dopasowaną do potrzeb Twojej firmy lub skontaktujemy się w celu doprecyzowania szczegółów.
Inventrizační služby ve většině zemí Evropy
1
Imię i nazwisko:
*

2
Firma / Instytucja:

3
E-mail: *

4

Wiadomość:


5
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych:
    Ano Áno Tak Igen Yes Ja Ne Nie Nie Nem No Nein
*

Podaj: (kod kontrolny) icon
*

Wyślij

DANTEM. Kompleksowe usługi inwentaryzacyjne i doradztwo.


Ta strona wykorzystywane w celu świadczenia usług i analizy ruchu ciasteczek. Potwierdzenie korzystania zgodę. W porządku Dalsze informacje