close

Wydruk kodów kreskowych

article-image

Oferujemy sprzęt i oprogramowanie do druku etykiet z kodami kreskowymi lub kodami 2D w biurach, magazynach i innych miejscach pracy. Klientom zainteresowanym drukiem jednorazowym lub regularnymi wydrukami etykiet w mniejszych nakładach oferujemy usługę druku etykiet na naszym sprzęcie wraz z ich dostarczeniem i ewentualnym umieszczeniem w miejscu przeznaczenia.

Operację drukowania można wykonywać z poziomu systemu informatycznego klienta lub ze środowiska aplikacji Excel. 

Możliwość druku na papierze termicznym (nie ma konieczności używania taśmy kolorowej, ale druk z czasem zblednie), na zwykłym papierze lub folii plastikowej z wykorzystaniem tzw. termotransferu (czyli wgrzaniu kodu/obrazu w etykietę). 

Dostarczamy drukarki największych światowych producentów, takich jak Intermec, Zebra i TSC.

Możliwość druku etykiet o dowolnych wymiarach, kształcie i wykonanych z dowolnego materiału (papier termiczny, papier zwykły, tworzywo sztuczne, materiały specjalne np. podlegające destrukcji, etykiety typu VOID itp.).

Koszt drukarki termotransferowej  wraz z oprogramowaniem to ok. 1700 PLN plus VAT.

Skontaktuj się z nami

Zainteresowały Cię nasze usługi? Wypełnij poniższy formularz – przygotujemy dla Ciebie ofertę wstępną dopasowaną do potrzeb Twojej firmy lub skontaktujemy się w celu doprecyzowania szczegółów.
Inventrizační služby ve většině zemí Evropy
1
Imię i nazwisko:
*

2
Firma / Instytucja:

3
E-mail: *

4

Wiadomość:


5
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych:
    Ano Áno Tak Igen Yes Ja Ne Nie Nie Nem No Nein
*

Podaj: (kod kontrolny) icon
*

Wyślij

DANTEM. Kompleksowe usługi inwentaryzacyjne i doradztwo.


Ta strona wykorzystywane w celu świadczenia usług i analizy ruchu ciasteczek. Potwierdzenie korzystania zgodę. W porządku Dalsze informacje