close

O grupie DANTEM

article-image

Grupa DANTEM jest największym dostawcą usług inwentaryzacyjnych w Europie Środkowej. Poprzez swoje spółki zależne w Czechach, na Słowacji, w Polsce, na Węgrzech i w Chorwacji świadczymy swoje usługi w większości krajów europejskich. W Republice Czeskiej, na Słowacji byliśmy pionierem outsourcingu inwentaryzacji.

Firmy wchodzące w skład naszej grupy świadczą na poszczególnych rynkach usługi w zakresie inwentaryzacji, dostarczają wyposażenie do inwentaryzacji i mobilnego pozyskiwania danych, oferują badania jakości obsługi za pomocą „tajemniczego klienta" oraz wyspecjalizowane usługi dla detalu.

Grupa DANTEM ma zaszczyt współpracować zarówno z firmami lokalnymi, jak i międzynarodowymi, zwłaszcza zaś z sieciami sprzedaży detalicznej, instytucjami finansowymi, hotelami, firmami logistycznymi oraz z branży IT.

Filozofia grupy DANTEM to świadczenie usług najwyższej jakości w oparciu o maksymalne zrozumienie potrzeb Klienta i z myślą o nawiązaniu długoterminowej, partnerskiej współpracy.

Skontaktuj się z nami

Zainteresowały Cię nasze usługi? Wypełnij poniższy formularz – przygotujemy dla Ciebie ofertę wstępną dopasowaną do potrzeb Twojej firmy lub skontaktujemy się w celu doprecyzowania szczegółów.
Inventrizační služby ve většině zemí Evropy
1
Imię i nazwisko:
*

2
Firma / Instytucja:

3
E-mail: *

4
Telefon:

5

 Wiadomość / pytanie:


6
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych:
    Ano Áno Tak Igen Yes Ja Ne Nie Nie Nem No Nein
*

Podaj: (kod kontrolny) icon
*

Wyślij

DANTEM. Kompleksowe usługi inwentaryzacyjne i doradztwo.


Ta strona wykorzystywane w celu świadczenia usług i analizy ruchu ciasteczek. Potwierdzenie korzystania zgodę. W porządku Dalsze informacje