Manager Inwentaryzacji - Asset (środków trwałych)

Stanowisko – Manager Inwentaryzacji środków trwałych

WYMAGANIA:

- doświadczenie w branży inwentaryzacyjnej w ujęciu przeprowadzania inwentaryzacji środków trwałych

- prawo jazdy kat.B

- posiadanie samochodu mile widziane, rozliczenie z firmą na zasadzie kilometrówki

- zaangażowanie i odpowiedzialność za powierzone zadania

- rzetelność i permanentność prowadzenia spisów inwentaryzacyjnych

- skrupulatność i dokładność przy realizacji powierzonych zadań

- wysoka kultura osobista wobec relacji ze wskazanym klientem

OBOWIĄZKI:

- przeprowadzenie spisu inwentaryzacji środków trwałych u wskazanych kontrahentów (instytucje finansowe, biura, administracja)

- praca z bazą środków trwałych

- oklejanie środków trwałych odpowiednią metodologią

- uzupełnianie raportów w trakcie i po zakończeniu inwentaryzacji

OFERUJEMY:

- pracę na jedną zmianę, zazwyczaj w godzinach funkcjonowania biura wskazanego klienta

- umowę zlecenie

- pracę związaną z realizacją zadań na terenie innym niż miejsce zamieszkania, możliwość delegacji

- szkolenie stanowiskowe

- wszelkie niezbędne narzędzia pracy

- oferujemy ścieżkę rozwoju w strukturach firmy